چ. مرداد ۱۹ام, ۱۴۰۱

دفتر امام جمعه پابدانا

وب سایت اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پابدانا

دعوت امام جمعه ،مسئولین و ستاد نماز جمعه از مردم بخش طغرالجرد جهت حضور در مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن

1 دقیقه خوانده شده

انقلاب اسلامی ایران یکی از بارزترین رویدادهای تاریخ معاصر محسوب شده و امروز الگویی است تمام‌عیار که با صدور پیام‌های حیات‌بخش خود به اقصی نقاط جهان موجب شده تا بسیاری از ملت‌ها و جنبش‌های آزادی خواهانه در جهت مبارزه با نظام سلطه به این نهضت شکوهمند اقتدا کنند.

اتکاء ملت به خداوند بزرگ برای رسیدن به اهداف متعالی ، مبارزه همه‌جانبه و شجاعانه با نظام استکبار و سلطه گری و دفاع جانانه از ارزش‌های ناب اسلامی و اعتقادات مذهبی با تبعیت از ولایت‌فقیه ازجمله پیام‌های صادرشده از این انقلاب الهی و از عوامل مهم و مؤثر در به ثمر نشستن نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران به شمار می‌رود.

و امروز یوم‌الله ۲۲ بهمن یادآور دلاوری‌های مردمانی است که در پرتو عنایات حضرت حق و انسجام ملی تحت لوای رهبری خردمند و فرزندی از سلاله سادات ، باهدف برپایی حکومت اسلامی و برقراری مساوات ، آزادی و استقلال ، از جان و مال خویش گذشتند و در برابر ظلم‌ها و بی‌عدالتی‌ها ایستادند  و درنهایت بر طاغوت زمان پیروز شدند و تحقق وعده نصرت پروردگار را به چشم خود دیدند.

بدین وسیله ضمن بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخارآفرین انقلاب اسلامی ، از امت خداجو، سلحشور و ولایت مدار  بخش طغرالجرد دعوت می‌نماییم تا با شرکت بابصیرت، آگاهانه و عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، همگام و هم‌صدا با سراسر کشور، ضمن  اعلان انزجار از استکبار جهانی خصوصاً آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب وبه نمایش گذاشتن اتحاد ملی و ابراز علاقه به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی ، حمایت همیشگی خود از خواسته‌های به حق ملت‌‌های مسلمان را به منصه ظهور رسانده و با شهدا، امام شهدا و مقام عظمای ولایت  حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تجدید میثاق نمایند.

بی‌تردید حضور غرورآفرین مردم شهید پرور و ولایتمدار این بخش همراه با  آحاد ملت در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی بی‌نظیر و شگفتی‌ساز انقلاب اسلامی در سال ۵۷ ، زمینه‌ساز خلق حماسه‌ای دیگر در ۷ اسفند سال جاری و عرصه سرنوشت‌ساز انتخابات خواهند شد و  بیش از پیش به اقتدار و افتخارات میهن اسلامی خواهند افزود.

گفتنی است، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال روز پنجشنبه هفته جاری هم‌زمان با سراسر کشور ساعت  ۹:۳۰ صبح در  بخش طغرالجرد نیز برگزار می‌شود.

این مراسم در مرکز  بخش  از ایستگاه کیانشهر باتلاوت قرآن،سخنرانی و اجرای برنامه های فرهنگی  آغاز و از مسیر خیابان امام خمینی(ره)-خیابان شهید باهنر تا صحن مسجد جامع حضرت ولی عصر(عج) کیانشهر ادامه خواهد داشت و در آنجا با قرائت قطعنامه سراسری راهپیمائی به پایان خواهد رسید.

امام جمعه ،مسئولین و ستاد نماز جمعه بخش طغرالجرد(پابدانا)